Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odstřelovací puška MB 06 SR-2 Well

16. 7. 2012

 MB06 SR-2 Sniper Rifle

2294-od.jpg

 

V dnešní uživatelské recenzi se podíváme na skoro novinku na trhu. Jedná se o kopii známé odstřelovací pušky MB 06 D. Zbraň je kupovaná z internetového kvalitního obchodu armymarket.cz, kde stojí pouhých 2340,-. Podle fotografií a popisu jsme na zbraň byly skutečně natěšení, vždyť podle popisu měla dosahovat 560 fps.

Nejprve se podíváme na informace, které uvádějí prodejci v různých prodejnách. Zbraň vyrábí firma Well a po koupení MB 01 jsme očekávali příjemnou kvalitu. Spoušťový mechanismus je kombinací polykarbonu a kovu, pojistka je z kovu a páka závěru taktéž kov. Váha odpovídá zhruba 3 kg a délka kolem 1050. Výrobci udávají úsťovou rychlost v rozmezí 500 – 560 fps.

Zbraň přijde ve složeném stavu, ono ani není moc co rozkládat. Snipa měla velmi příjemný vzhled a sklápěcí pažba vypadala opravdu skvěle. O to více nás vyděsilo, že pažba je celá plastová včetně trubice, po které jezdí. Barevně a tvarově byla, ale zbraň příjemným překvapení.

mb06-1-.jpg

 

Zásobník je kompletně plastoví tlačák na 25 až 30 kuliček. Myslím, že u této zbraně by lépe seděl polokovový zásobník, ale i tento zatím funguje bez potíží. Později jsme dokoupily další dva zásobníky a jeden byl poměrně dost mastný, i to není vážná vada.

 

well-magazine-for-spring-rifle-mb-06-carbine_700_600_2ru5w.jpg

Pak začalo testování střelby. Po seřízení hop – upu kuličky létaly opravdu slušně, s přesností trefovaly lidskou postavu na 80 – 90 metrů (v bez větří). Natahování šlo ztuha, ale po chvíli střelby se rozjezdilo, avšak se zkrácenou pažbou to rozhodně nenatáhnete, stejně tak jako v leže. Zhruba po vystřelení 30 kuliček se povolila natahovací páka a v pístu začalo něco chrastit. Páku jsme dotáhly a chrastící šroub z pístu vytáhly, bohužel po dalších výstřelech se povolila pojistka, zasekla se a nehodlala spolupracovat. Další rozebrání bylo nutné, ale opět pomohlo. Preventivně jsme dotáhly všechny šroubky a vše důkladně promazaly. Od té chvíle nebyli se zbraní žádné problémy, tedy do povolení šroubku v pístu. Také jsme zjistily, že natahovací páka je poměrně měkkého kovu, když se do povrchu vyrývaly zvednutím páky hluboké drážky. Na bocích jsou také malé imbusové šroubky, které drží plastové střenky, to je dobrá informace do budoucna. Zbraň v tomto ohledu odpovídá ceně.

 

fb3093_-12-.jpg

Páčka pojistky je přišroubována jedním malým šroubkem, který se s oblibou povoluje a k jeho dotažení musíte sundat pažbu a plasty. Jinak opět funguje na základním principu Fire/Save. Někdy jsme s pojistkou bojovali, protože šla velmi z tuha pře cvaknout. Další nepříjemností bylo občasné zavadění o pojistku natahovací pákou, docela to bolelo J.

Pažba, jak jsme zmínily, je kompletně plastová s kovovím poutkem na popruh. Druhé poutko na popruh se nenašlo, takže pouze jednobodový popruh, což si nedokážu představit u tak dlouhé zbraně. Pažba se vysouvá ve 4 polohách a možná by šla zaměnit i trubice za kovovou. Tuto výměnu máme v plánu a pak se s Vámi určitě podělíme o výsledek.

 

airsoft_refine_mb06b_i.jpg

Do zbraně byl dokoupen kompletní set válce s pružinou 160 a nemůžu jinak, než doporučit. Vydávalo to poněkud skřípavé zvuky, ale po promazání a rozjezdění to jezdí jako po másle. Pružina jde snadno natáhnout a asi je to první kvalitní díl ve zbrani.

 

aspro-set-valce-mb06-model2011-overview.jpg

 

Jinak pocity z akce jsou pozitivní. Běhání s touto zbraní není vůbec těžké, zásobníky vyskakují čistě a dobře dotaženým hop – upem to korunujete na zabijáka. Do zbraně ještě hodláme dokoupit natahovací páku pro M24 i s koncovým dílem a budeme se modlit, aby pasoval (z recenzí by měl), novou hop – up komoru (pro dobrý pocit) a kvalitní přesnou hlaveň. Dokonce i zvažujeme možnost vyměnit plastové střenky za ručně vyrobené dřevěné. Jediným kamenem úrazu je opět rychloplnička. Sice Vám přijde taková pofidérní rychloplnička, ale doporučujeme určitě dokoupit i s nástavcem. Za ty peníze není co řešit.

 

mb06-2-.jpg

Tak to je asi o této zbrani vše, pokud byste měli zájem doplnit nějaké informace, určitě budeme rádi. Fotografie pochází z internetových obchodů, protože naše zbraň je již překopaná. Dále připojujeme internetovou stránku s exklusivní recenzí a fotografiemi.

http://lk.outer.cz/mb06/

Toto je pouze recenze z prvních dojmů a užívání. Doufáme, že jste se dobře bavily a našli třeba i odpověď.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

порно больший

(vasysa, 2. 7. 2022 23:03)

百家樂

(Richardscews, 1. 7. 2022 10:15)


百家樂

Test, just a test

(RichardBenna, 30. 6. 2022 2:08)https://mixfilesmaker.com/

ethereum

(ChrisTup, 29. 6. 2022 22:25)


Оnline cryptocurrency exchange service. The best rate, low fees, lack of verification.

百家樂

(Richardscews, 28. 6. 2022 20:01)


百家樂

Денежные средства в размере + 36 192 зачислены на ваш счет

(Idv894yqrl, 28. 6. 2022 16:55)

84 336 p ваши
Подробнее: https://drive.google.com/file/d/AAAAAsgastu.estranky.czBBBBB/view

百家樂

(Richardscews, 27. 6. 2022 21:20)


百家樂

Таможенное оформление в порту

(Lymn, 23. 6. 2022 14:46)

При совершеньи импорта, при всем этом и экспорта товарная документация отображает весьма центральную функцию. По преимуществу в случае импорта существование должным образом оформленных товарных документов, подлинность информации, отображенных в отгрузочных документах, а кроме того срочность регистрации декларации на товары устанавливают продуктивность процесса таможенного выпуска товаров. Всяческая остановка в подаче либо не достаточность документов и дополнительных сведений может заморозить таможенную очистку https://ved-line.ru и подобным порядком, импортер может не сколько понести издержки за простой в части импортируемого товара, но и кроме этого упустить возможности для бизнеса. Таможенная стоимость сформирована на стоимости, показанной в инвойсе. Таможня также проанализируют ставки импортных пошлин, описание декларируемых данных о товаре, определенный код ТН ВЭД, сведения с упаковочного листа, сертификат страны происхождения товара, счет за фрахт, внешнеторговый контракт, дополнения к контракту в ситуации если таковые подписывались.

займы онлайн на карту срочно займомат

(Patricklvkx, 23. 6. 2022 11:55)

Доброго времени суток господа!
Есть такой замечательный сайт https://dengi-do-zarplaty.ru/
Займ на карту онлайн – популярная микрофинансовая услуга. Ее основными достоинствами, по сравнению с обычным банковским кредитом, выступают: оперативность выдачи денег на карточку и доступность большей части потенциальных заемщиков, включая проблемных, то есть имеющих плохую кредитную историю, текущие долги и непогашенные финансовые обязательства.Займы на карту стали реальной возможностью получить деньги не в банке, что требует много времени и доступно далеко не всем. Важным дополнением становится минимум формальностей при получении займа и лояльность со стороны МФО по отношению к потенциальным клиентам. Получить быстрый займ на карту онлайн можно в случае острой нехватки денежных средств, например, при задержке зарплаты, при обнаружении болезни и т.д.

Oboe part Christmas Woodwind Quintet

(Herberttam, 23. 6. 2022 3:41)

https://replit.com/@BooksLib/Download-Sunlit-and-impearled-13-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-Only-with-a-rose-to-seal-8-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-PIANO-ROLL-SCORE-Czerny-100-Progressive-Studies-Op
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Macbeth-illustrated-edition-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-The-Pit-Community-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-A-Strange-Railroad-Wreck-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-Works-of-Art-2018-2022-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-Swimming-with-the-Blowfish-Hootie-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Titus-Andronicus-By-William-Shakespeare-Illustrate
https://replit.com/@BooksLib/Download-The-Lost-Architecture-of-Jean-Welz-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-Hamlet-Drama-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-Beholds-the-sunlit-skies-2-Epub
https://replit.com/@BooksLib/Download-Hamlet-Epub-3
https://replit.com/@BooksLib/Download-The-Complete-Works-of-William-Shakespeare-Epub
https://replit.com/@BooksLibs/Download-Utah-The-Beehive-State-Epub


https://pastelink.net/5gsjhwff
https://techplanet.today/post/manadla-coloring-book-vol-2-8-5x11
https://controlc.com/69c9c027
https://controlc.com/a15f01e1
https://articlepedia.xyz/wood-lawn-cemetery-toledo-photographs/

во сколько будет салют сегодня в челябинске

(ArnoldMuh, 22. 6. 2022 12:38)

https://mir74.ru/doska/prodaja-6011-hyundai-tucson.html

займы онлайн на яндекс деньги

(CurtisAppal, 22. 6. 2022 10:41)

Займ на Яндекс деньги - пошаговая инструкция. Условия микрозайма на Яндекс деньги. Как срочно оформить займ без отказа онлайн.

Source:

- https://zaym-yandex-dengi.com
Tags:
займы онлайн на яндекс деньги

canvas tent

(DavidPlurl, 21. 6. 2022 3:23)


40Celsius canvas tent are made from high quality waterproof cotton fabric. They are fast to install in 15 minutes and last for very long time. Free Shipping

중국배대지

(PhillipReupt, 20. 6. 2022 17:06)


중국배대지

중국배대지

(PhillipReupt, 18. 6. 2022 21:08)


중국배대지

Микрокредит

(VirgilLar, 16. 6. 2022 11:56)

https://vzyat-credit-online.com/
Микрокредит срочно онлайн! Без справок и проверок! Зачисление на карту за 5 мин!

Микрозайм

(ChrisTup, 16. 6. 2022 11:21)

https://vzyat-credit-online.com/
Микрокредит срочно онлайн! Без справок и проверок! Зачисление на карту за 5 мин!

Микрокредит

(HoraceDweni, 16. 6. 2022 8:10)

https://vzyat-credit-online.com/
Микрокредит срочно онлайн! Без справок и проверок! Зачисление на карту за 5 мин!

Situs Slot

(HoraceDweni, 14. 6. 2022 23:29)


LGO4D adalah situs slot gacor terpercaya diantara agen 303 slot terbaik dan terbaru deposit pulsa pragmatic play yang sangat mudah menang di Indonesia

для улучшения памяти и работы мозга

(EdwardElody, 13. 6. 2022 23:57)


Таблетки для улучшения памяти и работы мозга взрослым и детям, пожилым и студентам. Список препаратов и цены. В наличии. Купить можно в интернет-магазине в Москве с доставкой по всей России.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71

následující » 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 201680
Měsíc: 3750
Den: 159