Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odstřelovací puška MB 06 SR-2 Well

16. 7. 2012

 MB06 SR-2 Sniper Rifle

2294-od.jpg

 

V dnešní uživatelské recenzi se podíváme na skoro novinku na trhu. Jedná se o kopii známé odstřelovací pušky MB 06 D. Zbraň je kupovaná z internetového kvalitního obchodu armymarket.cz, kde stojí pouhých 2340,-. Podle fotografií a popisu jsme na zbraň byly skutečně natěšení, vždyť podle popisu měla dosahovat 560 fps.

Nejprve se podíváme na informace, které uvádějí prodejci v různých prodejnách. Zbraň vyrábí firma Well a po koupení MB 01 jsme očekávali příjemnou kvalitu. Spoušťový mechanismus je kombinací polykarbonu a kovu, pojistka je z kovu a páka závěru taktéž kov. Váha odpovídá zhruba 3 kg a délka kolem 1050. Výrobci udávají úsťovou rychlost v rozmezí 500 – 560 fps.

Zbraň přijde ve složeném stavu, ono ani není moc co rozkládat. Snipa měla velmi příjemný vzhled a sklápěcí pažba vypadala opravdu skvěle. O to více nás vyděsilo, že pažba je celá plastová včetně trubice, po které jezdí. Barevně a tvarově byla, ale zbraň příjemným překvapení.

mb06-1-.jpg

 

Zásobník je kompletně plastoví tlačák na 25 až 30 kuliček. Myslím, že u této zbraně by lépe seděl polokovový zásobník, ale i tento zatím funguje bez potíží. Později jsme dokoupily další dva zásobníky a jeden byl poměrně dost mastný, i to není vážná vada.

 

well-magazine-for-spring-rifle-mb-06-carbine_700_600_2ru5w.jpg

Pak začalo testování střelby. Po seřízení hop – upu kuličky létaly opravdu slušně, s přesností trefovaly lidskou postavu na 80 – 90 metrů (v bez větří). Natahování šlo ztuha, ale po chvíli střelby se rozjezdilo, avšak se zkrácenou pažbou to rozhodně nenatáhnete, stejně tak jako v leže. Zhruba po vystřelení 30 kuliček se povolila natahovací páka a v pístu začalo něco chrastit. Páku jsme dotáhly a chrastící šroub z pístu vytáhly, bohužel po dalších výstřelech se povolila pojistka, zasekla se a nehodlala spolupracovat. Další rozebrání bylo nutné, ale opět pomohlo. Preventivně jsme dotáhly všechny šroubky a vše důkladně promazaly. Od té chvíle nebyli se zbraní žádné problémy, tedy do povolení šroubku v pístu. Také jsme zjistily, že natahovací páka je poměrně měkkého kovu, když se do povrchu vyrývaly zvednutím páky hluboké drážky. Na bocích jsou také malé imbusové šroubky, které drží plastové střenky, to je dobrá informace do budoucna. Zbraň v tomto ohledu odpovídá ceně.

 

fb3093_-12-.jpg

Páčka pojistky je přišroubována jedním malým šroubkem, který se s oblibou povoluje a k jeho dotažení musíte sundat pažbu a plasty. Jinak opět funguje na základním principu Fire/Save. Někdy jsme s pojistkou bojovali, protože šla velmi z tuha pře cvaknout. Další nepříjemností bylo občasné zavadění o pojistku natahovací pákou, docela to bolelo J.

Pažba, jak jsme zmínily, je kompletně plastová s kovovím poutkem na popruh. Druhé poutko na popruh se nenašlo, takže pouze jednobodový popruh, což si nedokážu představit u tak dlouhé zbraně. Pažba se vysouvá ve 4 polohách a možná by šla zaměnit i trubice za kovovou. Tuto výměnu máme v plánu a pak se s Vámi určitě podělíme o výsledek.

 

airsoft_refine_mb06b_i.jpg

Do zbraně byl dokoupen kompletní set válce s pružinou 160 a nemůžu jinak, než doporučit. Vydávalo to poněkud skřípavé zvuky, ale po promazání a rozjezdění to jezdí jako po másle. Pružina jde snadno natáhnout a asi je to první kvalitní díl ve zbrani.

 

aspro-set-valce-mb06-model2011-overview.jpg

 

Jinak pocity z akce jsou pozitivní. Běhání s touto zbraní není vůbec těžké, zásobníky vyskakují čistě a dobře dotaženým hop – upem to korunujete na zabijáka. Do zbraně ještě hodláme dokoupit natahovací páku pro M24 i s koncovým dílem a budeme se modlit, aby pasoval (z recenzí by měl), novou hop – up komoru (pro dobrý pocit) a kvalitní přesnou hlaveň. Dokonce i zvažujeme možnost vyměnit plastové střenky za ručně vyrobené dřevěné. Jediným kamenem úrazu je opět rychloplnička. Sice Vám přijde taková pofidérní rychloplnička, ale doporučujeme určitě dokoupit i s nástavcem. Za ty peníze není co řešit.

 

mb06-2-.jpg

Tak to je asi o této zbrani vše, pokud byste měli zájem doplnit nějaké informace, určitě budeme rádi. Fotografie pochází z internetových obchodů, protože naše zbraň je již překopaná. Dále připojujeme internetovou stránku s exklusivní recenzí a fotografiemi.

http://lk.outer.cz/mb06/

Toto je pouze recenze z prvních dojmů a užívání. Doufáme, že jste se dobře bavily a našli třeba i odpověď.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

cabana

(Richardscews, 15. 8. 2022 6:50)


cabana-de-inchiriat.ro este o platforma de listare a cabanelor, gratuita si fara comisioane. Rezervarea este facuta direct cu propietarul, fara intermediari! Cazare la munte, la mare, toata romania.

I consider, that you are mistaken. I suggest it to discuss. Write to me in PM, we will communicate.

(Tommysox, 14. 8. 2022 17:40)

Quite right! It is good thought. I call for active discussion.
https://zeenite.com/videos/36532/4-on-1-group-sex-to-concupiscent-mother-i-d-like-to-fuck/
https://thetranny.com/videos/81761/3d-shemale-stepsisters/

gеt nоw #

(PeterSlose, 14. 8. 2022 6:51)

Best onlіnе саsіno
Bіg bоnus аnd Frееsріns
Spоrt bеttіng аnd pоkеr

go now https://tinyurl.com/44s8mrmn

수입 + 투자 포함 + 출금 포함

(DanielAMOKY, 13. 8. 2022 2:20)

https://www.yachtholic.com:443/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=12691

Купить Кокаин в Москве? Телеграмм - @FV_24 Купить Кокаин. Телеграмм - @FV_24

(MatthewiRex, 11. 8. 2022 18:44)

Купить Кокаин в Москве? Телеграмм - @FV_24 Купить Кокаин. Телеграмм - @FV_24


ССЫЛКА В ТЕЛЕГРАММ - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА В ТЕЛЕГРАММ - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА В ТЕЛЕГРАММ - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА В ТЕЛЕГРАММ - https://t.me/FV_24

ССЫЛКА В ТЕЛЕГРАММ - https://t.me/FV_24

!!!КОКАИН МОСКВА!!!
Купить Кокаин в Москве,
Сколько стоит Кокаин в Москве,
Как купить Кокаин в Москве,
Где купить Кокаин в Москве,
Купить Кокаин в Москве,
Сколько стоит КУРЕВО Кокаин в Москве,
Купить КУРЕВО Кокаин в Москве,
Цена на КУРЕВО Кокаин в Москве,
Купить героин в Москве,
Купить экстази в Москве,
Купить шишки в Москве,
Купить гашиш в Москве,
Купить мефедрон в Москве,
Купить экстази в Москве,
Купить МДМА в Москве,
Купить лсд в Москве,
Купить фен в Москве,
Купить скорость альфа в Москве,
Купить гидропонику в Москве,
Купить метамфетамин в Москве,
Купить эйфоретики в Москве,
Купить закладки в Москве,
Купить Кокаин закладкой в Москве
!!!КОКАИН МОСКВА!!!

타오바오구매대행

(DavidPlurl, 11. 8. 2022 18:15)


타오바오구매대행

수입 + 투자 포함 + 출금 포함

(DanielAMOKY, 11. 8. 2022 13:27)

https://headogi.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=19414

타오바오구매대행

(DavidPlurl, 11. 8. 2022 7:03)


타오바오구매대행

Gestão de Ferramentaria

(Anthonyreori, 11. 8. 2022 4:41)


Sistema que padroniza processos, controla o ferramental, monitora a sua qualidade e otimiza seu tempo de utilização, atribuindo responsabilidades aos usuários e informando aos gestores sobre toda a operação em tempo real.

Gestão de Ferramentaria

(Anthonyreori, 10. 8. 2022 20:32)


Sistema que padroniza processos, controla o ferramental, monitora a sua qualidade e otimiza seu tempo de utilização, atribuindo responsabilidades aos usuários e informando aos gestores sobre toda a operação em tempo real.

тонировочная пленка для авто

(Antoniomir, 10. 8. 2022 19:44)

Приветствую Вас господа!
Предлагаем Вашему вниманию высококачественные профессиональные плёнки. Наша организация"ООО Защитные плёнки" работает 15 лет на рынке этой продукции в Беларуси. Бизнес-центры, магазины, офисы, частные и жилые дома — за время своего существования на строительном рынке Беларуси компания «Защитные пленки» зарекомендовала себя как серьезная и профессиональная команда специалистов, готовых помочь своим заказчикам в реализации проектов любой сложности. Когда у вас на службе уникальные технологии комфорта, надежности и энергосбережения, все идеи легко воплотить в жизнь! При неправильном выборе партнера вы рискуете не только потерять деньги, затраченные на выполнение заказа, но и потратить время и средства на повторное изготовление стеклопакетов!Профессиональное нанесение оконных пленок на стекло и изготовление качественного противоударного стекла — это очень скрупулезная работа, требующая хорошего знания свойств пленок, многолетнего опыта работы специалистов, а также учета происходящих физических процессов при оклейке стекла.
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1InniZTJn0UKaO9qp8AMrkpf0ykv3rq9m/view?usp=sharing
С уважением,коллектив "ООО Защитные плёнки".

The best futures

(Patrikbof, 10. 8. 2022 18:19)

https://invest.kr.ua/top-10-zagadok-dlya-detey.html
You didn't even know about these things.

I confirm. All above told the truth. We can communicate on this theme.

(Tommysox, 10. 8. 2022 18:18)

I think, that you commit an error. Let's discuss it.
https://itaphim.com
https://amercanporno.info

News

(Richardscews, 10. 8. 2022 9:35)


Alle tagesaktuellen News und Nachrichten aus der Schweiz.

пленка для фасадов кухни

(Antoniohhe, 9. 8. 2022 3:07)

Приветствую Вас друзья!
Предлагаем Вашему вниманию высококачественные профессиональные плёнки. Наша организация"ООО Защитные плёнки" работает 15 лет на рынке этой продукции в Беларуси. С древних лет известно выражение, «наш дом – наша крепость», и в наши дни разработано множества вариантов защиты имущества. Защитная плёнка для окон внесёт свой вклад в обеспечение вашей безопасности. Самоклеющаяся пленка для стекла особенно востребована тем людям, чьи квартиры находятся на первых этажах, а также она подходит стеклянным витрин и перегородкам. Впервые такое изобретение появилось в США, в 60-х годах. С каждым годом противоударные покрытия становятся крепче, надёжнее и красивее. На них начали наносить рисунки, напылять различные компоненты – теперь они не только придают безосколочность окну, но и делают их красивыми и оригинальными.
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1InniZTJn0UKaO9qp8AMrkpf0ykv3rq9m/view?usp=sharing
С уважением,коллектив "ООО Защитные плёнки".

iphone 12 pro max cũ

(BruceSharl, 8. 8. 2022 11:02)


An example of how to apply
https://www.tinhtemobile88.com/blogs/review/cua-hang-ban-iphone-12-pro-max-tai-ha-noi-bang-gia-12-pro-max

канализация в частном доме из бетонных колец

(Antonioqhu, 6. 8. 2022 5:00)

Привет товарищи!Предлагаем Вашему вниманию интересный сайт для заказа бурения скважин на воду. Более подробная информация размещена тут https://drive.google.com/file/d/1KD36YBnyvAiCNO7PWTPyQKhxn8SpPWlg/view?usp=sharing
Заказывайте скважину для воды в ЕВРОБУРСЕРВИС – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! В результате работ по бурению: все работает вне зависимости от поры года, зимой вода не замерзает; внутрь не попадут грунтовые и стоковые воды или посторонние предметы; вода бесперебойно поставляется из подземного водоносного слоя. Обустройство скважин на воду в Минске. В рамках комплекса наших услуг в Минской области мы также определяем динамический и статический уровень воды в скважине. Заключительный этап — подведение воды по трубопроводу. С этой целью мы устанавливаем мембранный бак, куда закачивается вода. Объем закачиваемой воды и, соответственно, объем бака зависит от того, сколько требуется воды в данном домохозяйстве или на данном объекте. Дальнейшее распределение воды по помещениям происходит уже из этого бака. После того, как вода подана, по желанию заказчика можно установить водоочистные системы различной сложности, отопительные и водонагревательные системы и системы автоматического управления.
Увидимся!

https://go88.tips/

(DonaldTrire, 5. 8. 2022 9:11)

https://go88.tips/

casino siteleri

(casino siteleri, 3. 8. 2022 12:59)

casino siteleri

северный кипр недвижимость от застройщика

(Anthonyreori, 2. 8. 2022 16:33)

https://www.facebook.com/Северный-кипр-недвижимость-100153902340083


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74

následující » 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2022 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 207506
Měsíc: 4280
Den: 133